EEH-ZU1J181UP
DigiKeys produktnummer
10-EEH-ZU1J181UPTR-ND - Tape og spole (TR)
10-EEH-ZU1J181UPCT-ND - Båndavsnitt (CT)
10-EEH-ZU1J181UPDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
EEH-ZU1J181UP
Beskrivelse
CAP ALUMHYB 180UF 20% 63V SMD
Detaljert beskrivelse
180 µF 63 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 10mOhm 4000 Hrs ved 135°C
Driftstemperatur
-55°C – 135°C
Rippelstrøm ved lav frekvens
825 mA @ 100 Hz
Rippelstrøm ved høy frekvens
5.5 A @ 100 kHz
Størrelse/dimensjon
0,394" dia (10,00mm)
Kapasitans
180 µF
Høyde - sittende (maks)
0,661" (16,80mm)
Toleranse
±20%
Overflatemontering, størrelse
0,406" L x 0,406" B (10,30mm x 10,30mm)
Nominell spenning
63 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
10mOhm
Levetid ved temp.
4000 Hrs ved 135°C