EEH-ZC1E101XP
DigiKeys produktnummer
P15456TR-ND - Tape og spole (TR)
P15456CT-ND - Båndavsnitt (CT)
P15456DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
EEH-ZC1E101XP
Beskrivelse
CAP ALUMHYB 100UF 20% 25V SMD
Produsentens standard leveringstid
23 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
100 µF 25 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 30mOhm 4000 Hrs ved 125°C
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
EEH-ZC1E101XP Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Produsent
Panasonic Industry
Klassifiseringer
AEC-Q200
Serie
Bruksområder
Bilteknikk
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Rippelstrøm ved lav frekvens
210 mA @ 100 Hz
Delestatus
Aktiv
Rippelstrøm ved høy frekvens
1.4 A @ 100 kHz
Type
Hybrid
Størrelse/dimensjon
0,248" dia (6,30mm)
Kapasitans
100 µF
Høyde - sittende (maks)
0,315" (8,00mm)
Toleranse
±20%
Overflatemontering, størrelse
0,260" L x 0,260" B (6,60mm x 6,60mm)
Nominell spenning
25 V
Monteringstype
Overflatemontering
ESR (Equivalent Series Resistance)
30mOhm
Kapsling
Radial, Kapsling - SMD
Levetid ved temp.
4000 Hrs ved 125°C