EEH-ZA1V220R
DigiKeys produktnummer
P15451TR-ND - Tape og spole (TR)
P15451CT-ND - Båndavsnitt (CT)
P15451DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
EEH-ZA1V220R
Beskrivelse
CAP ALUM HYBRID 22UF 20% 35V SMD
Detaljert beskrivelse
22 µF 35 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 100mOhm 10000 Hrs ved 105°C
EDA-/CAD-modeller
EEH-ZA1V220R Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Rippelstrøm ved lav frekvens
90 mA @ 100 Hz
Rippelstrøm ved høy frekvens
900 mA @ 100 kHz
Størrelse/dimensjon
0,197" dia (5,00mm)
Kapasitans
22 µF
Høyde - sittende (maks)
0,240" (6,10mm)
Toleranse
±20%
Overflatemontering, størrelse
0,209" L x 0,209" B (5,30mm x 5,30mm)
Nominell spenning
35 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
100mOhm
Levetid ved temp.
10000 Hrs ved 105°C