EEH-ZA1J220XP
DigiKeys produktnummer
P15447TR-ND - Tape og spole (TR)
P15447CT-ND - Båndavsnitt (CT)
P15447DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
EEH-ZA1J220XP
Beskrivelse
CAP ALUM HYBRID 22UF 20% 63V SMD
Detaljert beskrivelse
22 µF 63 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 80mOhm 10000 Hrs ved 105°C
EDA-/CAD-modeller
EEH-ZA1J220XP Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Rippelstrøm ved lav frekvens
150 mA @ 100 Hz
Rippelstrøm ved høy frekvens
1.5 A @ 100 kHz
Størrelse/dimensjon
0,248" dia (6,30mm)
Kapasitans
22 µF
Høyde - sittende (maks)
0,315" (8,00mm)
Toleranse
±20%
Overflatemontering, størrelse
0,260" L x 0,260" B (6,60mm x 6,60mm)
Nominell spenning
63 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
80mOhm
Levetid ved temp.
10000 Hrs ved 105°C