EEH-ZA1H680P
DigiKeys produktnummer
P15445TR-ND - Tape og spole (TR)
P15445CT-ND - Båndavsnitt (CT)
P15445DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
EEH-ZA1H680P
Beskrivelse
CAP ALUM HYBRID 68UF 20% 50V SMD
Detaljert beskrivelse
68 µF 50 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 30mOhm 10000 Hrs ved 105°C
EDA-/CAD-modeller
EEH-ZA1H680P Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Rippelstrøm ved lav frekvens
270 mA @ 100 Hz
Rippelstrøm ved høy frekvens
1.8 A @ 100 kHz
Størrelse/dimensjon
0,315" dia (8,00mm)
Kapasitans
68 µF
Høyde - sittende (maks)
0,413" (10,50mm)
Toleranse
±20%
Overflatemontering, størrelse
0,327" L x 0,327" B (8,30mm x 8,30mm)
Nominell spenning
50 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
30mOhm
Levetid ved temp.
10000 Hrs ved 105°C