EEH-ZA1H330XP
DigiKeys produktnummer
P15444TR-ND - Tape og spole (TR)
P15444CT-ND - Båndavsnitt (CT)
P15444DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
EEH-ZA1H330XP
Beskrivelse
CAP ALUM HYBRID 33UF 20% 50V SMD
Detaljert beskrivelse
33 µF 50 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 40mOhm 10000 Hrs ved 105°C
EDA-/CAD-modeller
EEH-ZA1H330XP Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Rippelstrøm ved lav frekvens
240 mA @ 100 Hz
Rippelstrøm ved høy frekvens
1.6 A @ 100 kHz
Størrelse/dimensjon
0,248" dia (6,30mm)
Kapasitans
33 µF
Høyde - sittende (maks)
0,315" (8,00mm)
Toleranse
±20%
Overflatemontering, størrelse
0,260" L x 0,260" B (6,60mm x 6,60mm)
Nominell spenning
50 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
40mOhm
Levetid ved temp.
10000 Hrs ved 105°C