EEH-ZA1H100R
DigiKeys produktnummer
10-EEH-ZA1H100RTR-ND - Tape og spole (TR)
10-EEH-ZA1H100RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
10-EEH-ZA1H100RDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
EEH-ZA1H100R
Beskrivelse
CAP ALUM HYBRID 10UF 20% 50V SMD
Detaljert beskrivelse
10 µF 50 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 120mOhm 10000 Hrs ved 105°C
EDA-/CAD-modeller
EEH-ZA1H100R Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Rippelstrøm ved lav frekvens
75 mA @ 100 Hz
Rippelstrøm ved høy frekvens
750 mA @ 100 kHz
Størrelse/dimensjon
0,197" dia (5,00mm)
Kapasitans
10 µF
Høyde - sittende (maks)
0,240" (6,10mm)
Toleranse
±20%
Overflatemontering, størrelse
0,209" L x 0,209" B (5,30mm x 5,30mm)
Nominell spenning
50 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
120mOhm
Levetid ved temp.
10000 Hrs ved 105°C