EEH-ZA1E331P
DigiKeys produktnummer
P15439TR-ND - Tape og spole (TR)
P15439CT-ND - Båndavsnitt (CT)
P15439DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
EEH-ZA1E331P
Beskrivelse
CAP ALUMHYB 330UF 20% 25V SMD
Detaljert beskrivelse
330 µF 25 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 20mOhm 10000 Hrs ved 105°C
EDA-/CAD-modeller
EEH-ZA1E331P Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Rippelstrøm ved lav frekvens
375 mA @ 100 Hz
Rippelstrøm ved høy frekvens
2.5 A @ 100 kHz
Størrelse/dimensjon
0,394" dia (10,00mm)
Kapasitans
330 µF
Høyde - sittende (maks)
0,413" (10,50mm)
Toleranse
±20%
Overflatemontering, størrelse
0,406" L x 0,406" B (10,30mm x 10,30mm)
Nominell spenning
25 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
20mOhm
Levetid ved temp.
10000 Hrs ved 105°C