EEF-CS1A470R
DigiKeys produktnummer
P16800-2-ND - Tape og spole (TR)
P16800-1-ND - Båndavsnitt (CT)
P16800-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
EEF-CS1A470R
Beskrivelse
CAP ALUM POLY 47UF 20% 10V SMD
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
47 µF 10 V Aluminium – polymerkondensator 2917 (7343 metrisk) 40mOhm 2000 Hrs ved 105°C
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
EEF-CS1A470R Modeller
Kategori
Levetid ved temp.
2000 Hrs ved 105°C
Produsent
Panasonic Industry
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Bruksområder
Generell bruk
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Rippelstrøm ved høy frekvens
3.2 A @ 100 kHz
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Størrelse/dimensjon
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Type
Polymer
Høyde - sittende (maks)
0,047" (1,20mm)
Kapasitans
47 µF
Monteringstype
Overflatemontering
Toleranse
±20%
Kapsling
2917 (7343 metrisk)
Nominell spenning
10 V
Baseproduktnummer
ESR (Equivalent Series Resistance)
40mOhm