EEE-FT1V680AL
DigiKeys produktnummer
10-EEE-FT1V680ALTR-ND - Tape og spole (TR)
10-EEE-FT1V680ALCT-ND - Båndavsnitt (CT)
10-EEE-FT1V680ALDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
EEE-FT1V680AL
Beskrivelse
CAP ALUM 68UF 20% 35V SMD
Produsentens standard leveringstid
31 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
68 µF 35 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Kapsling - SMD 260mOhm ved 100kHz 2000 Hrs ved 105°C
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
EEE-FT1V680AL Modeller
Kategori
Polarisering
Polar
Produsent
Klassifiseringer
Serie
Bruksområder
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Rippelstrøm ved lav frekvens
195 mA @ 120 Hz
Delestatus
Aktiv
Rippelstrøm ved høy frekvens
300 mA @ 100 kHz
Kapasitans
Størrelse/dimensjon
0,248" dia (6,30mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,240" (6,10mm)
Nominell spenning
35 V
Overflatemontering, størrelse
0,260" L x 0,260" B (6,60mm x 6,60mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
260mOhm ved 100kHz
Monteringstype
Levetid ved temp.
2000 Hrs ved 105°C
Kapsling
Radial, Kapsling - SMD
Driftstemperatur
-55°C – 105°C