EEE-FN1A221UV
DigiKeys produktnummer
10-EEE-FN1A221UVTR-ND - Tape og spole (TR)
10-EEE-FN1A221UVCT-ND - Båndavsnitt (CT)
10-EEE-FN1A221UVDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
EEE-FN1A221UV
Beskrivelse
CAP ALUM 220UF 20% 10V SMD
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
220 µF 10 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Kapsling - SMD 360mOhm ved 100kHz 2000 Hrs ved 105°C
EDA-/CAD-modeller
EEE-FN1A221UV Modeller
Rippelstrøm ved lav frekvens
156 mA @ 120 Hz
Rippelstrøm ved høy frekvens
240 mA @ 100 kHz
Kapasitans
Størrelse/dimensjon
0,248" dia (6,30mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,252" (6,40mm)
Nominell spenning
10 V
Overflatemontering, størrelse
0,260" L x 0,260" B (6,60mm x 6,60mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
360mOhm ved 100kHz
Monteringstype
Levetid ved temp.
2000 Hrs ved 105°C
Driftstemperatur
-55°C – 105°C