EEE-FK1H390SV er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Panasonic Industry
På lager: 4 553
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Panasonic Industry
På lager: 3 220
Datablad
På lager: 544
39 µF 50 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Kapsling - SMD 880mOhm ved 100kHz 2000 Hrs ved 105°C