EEE-FK1E470V
DigiKeys produktnummer
10-EEE-FK1E470VTR-ND - Tape og spole (TR)
10-EEE-FK1E470VCT-ND - Båndavsnitt (CT)
10-EEE-FK1E470VDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
EEE-FK1E470V
Beskrivelse
CAP ALUM 47UF 20% 25V SMD
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
47 µF 25 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Kapsling - SMD 360mOhm ved 100kHz 2000 Hrs ved 105°C
EDA-/CAD-modeller
EEE-FK1E470V Modeller
Kategori
Polarisering
Polar
Rippelstrøm ved lav frekvens
180 mA @ 120 Hz
Rippelstrøm ved høy frekvens
240 mA @ 100 kHz
Kapasitans
Størrelse/dimensjon
0,248" dia (6,30mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,252" (6,40mm)
Nominell spenning
25 V
Overflatemontering, størrelse
0,260" L x 0,260" B (6,60mm x 6,60mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
360mOhm ved 100kHz
Monteringstype
Levetid ved temp.
2000 Hrs ved 105°C
Kapsling
Radial, Kapsling - SMD
Driftstemperatur
-55°C – 105°C