EEE-FK1C680V | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | EEE-FK1C680V |
Beskrivelse | CAP ALUM 68UF 20% 16V SMD |
Produsentens standard leveringstid | 24 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 68 µF 16 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Kapsling - SMD 360mOhm ved 100kHz 2000 Hrs ved 105°C |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | EEE-FK1C680V Modeller |
Kategori | Polarisering Polar |
Produsent | Klassifiseringer |
Serie | Bruksområder |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Rippelstrøm ved lav frekvens 180 mA @ 120 Hz |
Delestatus Aktiv | Rippelstrøm ved høy frekvens 240 mA @ 100 kHz |
Kapasitans | Størrelse/dimensjon 0,248" dia (6,30mm) |
Toleranse ±20% | Høyde - sittende (maks) 0,252" (6,40mm) |
Nominell spenning 16 V | Overflatemontering, størrelse 0,260" L x 0,260" B (6,60mm x 6,60mm) |
ESR (Equivalent Series Resistance) 360mOhm ved 100kHz | Monteringstype |
Levetid ved temp. 2000 Hrs ved 105°C | Kapsling Radial, Kapsling - SMD |
Driftstemperatur -55°C – 105°C | Baseproduktnummer |