EEE-FK1A151AL
DigiKeys produktnummer
10-EEE-FK1A151ALTR-ND - Tape og spole (TR)
10-EEE-FK1A151ALCT-ND - Båndavsnitt (CT)
10-EEE-FK1A151ALDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
EEE-FK1A151AL
Beskrivelse
CAP ALUM 150UF 20% 10V SMD
Produsentens standard leveringstid
31 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
150 µF 10 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Kapsling - SMD 2000 Hrs ved 105°C
EDA-/CAD-modeller
EEE-FK1A151AL Modeller
Rippelstrøm ved lav frekvens
156 mA @ 120 Hz
Rippelstrøm ved høy frekvens
240 mA @ 100 kHz
Delestatus
Aktiv
Impedans
360 mOhms
Kapasitans
Størrelse/dimensjon
0,248" dia (6,30mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,240" (6,10mm)
Nominell spenning
10 V
Overflatemontering, størrelse
0,260" L x 0,260" B (6,60mm x 6,60mm)
Levetid ved temp.
2000 Hrs ved 105°C
Monteringstype
Driftstemperatur
-55°C – 105°C