EEE-FK0J271SP
DigiKeys produktnummer
P18943TR-ND - Tape og spole (TR)
P18943CT-ND - Båndavsnitt (CT)
P18943DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
EEE-FK0J271SP
Beskrivelse
CAP ALUM 270UF 20% 6.3V SMD
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
270 µF 6.3 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Kapsling - SMD 360mOhm ved 100kHz 2000 Hrs ved 105°C
EDA-/CAD-modeller
EEE-FK0J271SP Modeller
Kategori
Polarisering
Polar
Rippelstrøm ved lav frekvens
156 mA @ 120 Hz
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Rippelstrøm ved høy frekvens
240 mA @ 100 kHz
Kapasitans
Størrelse/dimensjon
0,248" dia (6,30mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,240" (6,10mm)
Nominell spenning
6.3 V
Overflatemontering, størrelse
0,260" L x 0,260" B (6,60mm x 6,60mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
360mOhm ved 100kHz
Monteringstype
Levetid ved temp.
2000 Hrs ved 105°C
Kapsling
Radial, Kapsling - SMD
Driftstemperatur
-55°C – 105°C