ECW-FD2W474K | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | PCF1607-ND |
Produsent | |
Produsentens produktnummer | ECW-FD2W474K |
Beskrivelse | CAP FILM 0.47UF 10% 450VDC RAD |
Produsentens standard leveringstid | 17 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 0.47 µF Filmkondensatorer 450V Polypropylen (PP), Metallisert Radial |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | ECW-FD2W474K Modeller |
Kategori | Driftstemperatur -40°C – 110°C |
Produsent | Monteringstype Gjennomgående hull |
Serie | Kapsling |
Emballasje Bulk | Størrelse/dimensjon 0,496" L x 0,256" B (12,60mm x 6,50mm) |
Delestatus Aktiv | Høyde - sittende (maks) 0,441" (11,20mm) |
Kapasitans | Terminaler PC-pinner |
Toleranse ±10% | Tilkoblingsmellomrom 0,591" (15,00mm) |
Nominell spenning - DC (vekselstrøm) 450V | Bruksområder EMI, RFI-demping;Høy frekvens, Kobling;Høy puls, DV/DT |