ECE-A1HKS100B
DigiKeys produktnummer
10-ECE-A1HKS100BCT-ND - Båndavsnitt (CT)
10-ECE-A1HKS100BTB-ND - Tape og boks (TB)
Produsent
Produsentens produktnummer
ECE-A1HKS100B
Beskrivelse
CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL TH
Detaljert beskrivelse
10 µF 50 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Boks 1000 Hrs ved 85°C
EDA-/CAD-modeller
ECE-A1HKS100B Modeller
Rippelstrøm ved lav frekvens
35 mA @ 120 Hz
Emballasje
Båndavsnitt (CT)
Tape og boks (TB)
Rippelstrøm ved høy frekvens
59.5 mA @ 100 kHz
Tilkoblingsmellomrom
0,197" (5,00mm)
Kapasitans
Størrelse/dimensjon
0,248" dia (6,30mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,236" (6,00mm)
Nominell spenning
50 V
Monteringstype
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 85°C
Driftstemperatur
-40°C – 85°C