ECE-A1HKA100
DigiKeys produktnummer
P828-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ECE-A1HKA100
Beskrivelse
CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL TH
Produsentens standard leveringstid
31 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 µF 50 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Boks 1000 Hrs ved 85°C
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ECE-A1HKA100 Modeller
Kategori
Polarisering
Polar
Produsent
Bruksområder
Serie
Rippelstrøm ved lav frekvens
35 mA @ 120 Hz
Emballasje
Bulk
Rippelstrøm ved høy frekvens
59.5 mA @ 10 kHz
Delestatus
Aktiv
Tilkoblingsmellomrom
0,079" (2,00mm)
Kapasitans
Størrelse/dimensjon
0,197" dia (5,00mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,276" (7,00mm)
Nominell spenning
50 V
Monteringstype
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 85°C
Kapsling
Radial, Boks
Driftstemperatur
-40°C – 85°C