ECA-2AM100B | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | ECA-2AM100B |
Beskrivelse | CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL TH |
Produsentens standard leveringstid | 31 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 10 µF 100 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Boks 2000 Hrs ved 85°C |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | ECA-2AM100B Modeller |
Kategori | Polarisering Polar |
Produsent | Bruksområder |
Serie | Rippelstrøm ved lav frekvens 70 mA @ 120 Hz |
Emballasje Båndavsnitt (CT) Tape og boks (TB) | Rippelstrøm ved høy frekvens 119 mA @ 10 kHz |
Delestatus Aktiv | Tilkoblingsmellomrom 0,197" (5,00mm) |
Kapasitans | Størrelse/dimensjon 0,197" dia (5,00mm) |
Toleranse ±20% | Høyde - sittende (maks) 0,472" (12,00mm) |
Nominell spenning 100 V | Monteringstype |
Levetid ved temp. 2000 Hrs ved 85°C | Kapsling Radial, Boks |
Driftstemperatur -40°C – 85°C | Baseproduktnummer |