ECA-2AM100B
DigiKeys produktnummer
P19556CT-ND - Båndavsnitt (CT)
P19556TB-ND - Tape og boks (TB)
Produsent
Produsentens produktnummer
ECA-2AM100B
Beskrivelse
CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL TH
Detaljert beskrivelse
10 µF 100 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Boks 2000 Hrs ved 85°C
EDA-/CAD-modeller
ECA-2AM100B Modeller
Rippelstrøm ved lav frekvens
70 mA @ 120 Hz
Emballasje
Båndavsnitt (CT)
Tape og boks (TB)
Rippelstrøm ved høy frekvens
119 mA @ 10 kHz
Tilkoblingsmellomrom
0,197" (5,00mm)
Kapasitans
Størrelse/dimensjon
0,197" dia (5,00mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,472" (12,00mm)
Nominell spenning
100 V
Monteringstype
Levetid ved temp.
2000 Hrs ved 85°C
Driftstemperatur
-40°C – 85°C