ECA-1EHG470
DigiKeys produktnummer
P5539-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ECA-1EHG470
Beskrivelse
CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL TH
Detaljert beskrivelse
47 µF 25 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Boks 1000 Hrs ved 105°C
EDA-/CAD-modeller
ECA-1EHG470 Modeller
Rippelstrøm ved lav frekvens
91 mA @ 120 Hz
Emballasje
Bulk
Rippelstrøm ved høy frekvens
136.5 mA @ 100 kHz
Tilkoblingsmellomrom
0,079" (2,00mm)
Kapasitans
Størrelse/dimensjon
0,197" dia (5,00mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,472" (12,00mm)
Nominell spenning
25 V
Monteringstype
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 105°C
Driftstemperatur
-55°C – 105°C