ECA-0JHG102
DigiKeys produktnummer
P5509-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ECA-0JHG102
Beskrivelse
CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL
Produsentens standard leveringstid
31 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1000 µF 6.3 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Boks 1000 Hrs ved 105°C
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ECA-0JHG102 Modeller
Kategori
Polarisering
Polar
Produsent
Bruksområder
Serie
Rippelstrøm ved lav frekvens
380 mA @ 120 Hz
Emballasje
Bulk
Rippelstrøm ved høy frekvens
437 mA @ 100 kHz
Delestatus
Aktiv
Tilkoblingsmellomrom
0,138" (3,50mm)
Kapasitans
Størrelse/dimensjon
0,315" dia (8,00mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,492" (12,50mm)
Nominell spenning
6.3 V
Monteringstype
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 105°C
Kapsling
Radial, Boks
Driftstemperatur
-55°C – 105°C