25SVPK470M
DigiKeys produktnummer
P122135TR-ND - Tape og spole (TR)
P122135CT-ND - Båndavsnitt (CT)
P122135DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
25SVPK470M
Beskrivelse
CAP ALUM POLY 470UF 20% 25V SMD
Produsentens standard leveringstid
42 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
470 µF 25 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 14mOhm 1000 Hrs ved 125°C
EDA-/CAD-modeller
25SVPK470M Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Rippelstrøm ved lav frekvens
79.5 mA @ 120 Hz
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Rippelstrøm ved høy frekvens
1.59 A @ 100 kHz
Delestatus
Aktiv
Størrelse/dimensjon
0,394" dia (10,00mm)
Høyde - sittende (maks)
0,500" (12,70mm)
Kapasitans
470 µF
Overflatemontering, størrelse
0,406" L x 0,406" B (10,30mm x 10,30mm)
Toleranse
±20%
Monteringstype
Overflatemontering
Nominell spenning
25 V
Kapsling
Radial, Kapsling - SMD
ESR (Equivalent Series Resistance)
14mOhm
Baseproduktnummer
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 125°C