EEA-GA1E100
DigiKeys produktnummer
P14488-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
EEA-GA1E100
Beskrivelse
CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL TH
Produsentens standard leveringstid
31 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 µF 25 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Boks 1000 Hrs ved 105°C
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
EEA-GA1E100 Modeller
Kategori
Polarisering
Polar
Produsent
Bruksområder
Serie
Rippelstrøm ved lav frekvens
33 mA @ 120 Hz
Emballasje
Bulk
Rippelstrøm ved høy frekvens
51.15 mA @ 100 kHz
Delestatus
Aktiv
Tilkoblingsmellomrom
0,059" (1,50mm)
Kapasitans
Størrelse/dimensjon
0,157" dia (4,00mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,276" (7,00mm)
Nominell spenning
25 V
Monteringstype
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 105°C
Kapsling
Radial, Boks
Driftstemperatur
-55°C – 105°C