ECW-FD2W474K
DigiKeys produktnummer
PCF1607-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ECW-FD2W474K
Beskrivelse
CAP FILM 0.47UF 10% 450VDC RAD
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
0.47 µF Filmkondensatorer 450V Polypropylen (PP), Metallisert Radial
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ECW-FD2W474K Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Produsent
Monteringstype
Gjennomgående hull
Serie
Kapsling
Emballasje
Bulk
Størrelse/dimensjon
0,496" L x 0,256" B (12,60mm x 6,50mm)
Delestatus
Aktiv
Høyde - sittende (maks)
0,441" (11,20mm)
Kapasitans
Terminaler
PC-pinner
Toleranse
±10%
Tilkoblingsmellomrom
0,591" (15,00mm)
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
450V