SF4D-DC48V
DigiKeys produktnummer
255-3665-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SF4D-DC48V
Beskrivelse
RELAY SAFETY 8PST 6A 48V
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Sikkerhetsrelé 8PST-4NO/4NC (4 Form A, 4 Form B) 48VDC Spole Gjennomgående hull
Kategori
Inntrekksspenning
36VDC
Produsent
Panasonic Electric Works
Utløsningsspenning
7,2VDC
Serie
Driftstid
18 ms
Emballasje
Bulk
Frakoblingstid
7 ms
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 70°C
Monteringstype
Gjennomgående hull
Kontaktmateriale
Sølv-tinn-oksid (AgSnO)
Spolespenning
48VDC
Spolestrøm
10.4 mA
Kontaktskjema
8PST-4NO/4NC (4 Form A, 4 Form B)
Spoleeffekt
500mW
Kontaktklassifisering (strøm)
6 A
Spolemotstand
4.6 kOhms
Omkoblingsspenning
440VAC, 30VDC - maks