OD8038-48HBVXC10A
DigiKeys produktnummer
1053-1273-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
OD8038-48HBVXC10A
Beskrivelse
FAN AXIAL 80X38MM 48VDC WIRE
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Vifte Røraksial 48VDC Kvadrat - 80mm L x 80mm H Kule 89,0 CFM (2,49m³/min) 4 trådtilkoblinger
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
OD8038-48HBVXC10A Modeller
Kategori
Funksjoner
Automatisk omstart, PWM-regulering, Hastighetssensor (turteller)
Produsent
Støy
62,5dB
Serie
Effekt (watt)
17.3 W
Emballasje
Boks
RPM
Delestatus
Aktiv
Terminaler
4 trådtilkoblinger
Nominell spenning
Driftstemperatur
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Størrelse/dimensjon
Kvadrat - 80mm L x 80mm H
Godkjenningsbyrå
cURus
Bredde
38,00mm
Nominell strøm (AMP)
0,360A
Luftstrøm
89,0 CFM (2,49m³/min)
Materiale - ramme
Polybutylentereftalat (PBT), Fiberglassforsterket
Statisk trykk
0,750 i H2O (186,8 Pa)
Materiale - blad
Lagertype
Kule
Levetid ved temp.
50000 Hrs ved 40°C