SZMMSZ3V9T1G
DigiKeys produktnummer
SZMMSZ3V9T1GOSTR-ND - Tape og spole (TR)
SZMMSZ3V9T1GOSCT-ND - Båndavsnitt (CT)
SZMMSZ3V9T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SZMMSZ3V9T1G
Beskrivelse
DIODE ZENER 3.9V 500MW SOD123
Produsentens standard leveringstid
44 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 3.9 V 500 mW ±5% Overflatemontering SOD-123
EDA-/CAD-modeller
SZMMSZ3V9T1G Modeller
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
900 mV @ 10 mA
Produsent
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Toleranse
±5%
Kapsling
Effekt - maks
500 mW
Impedans (maks) (Zzt)
90 Ohms
Baseproduktnummer
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
3 µA @ 1 V