SZMMSZ10T1G
DigiKeys produktnummer
SZMMSZ10T1GOSTR-ND - Tape og spole (TR)
SZMMSZ10T1GOSCT-ND - Båndavsnitt (CT)
SZMMSZ10T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SZMMSZ10T1G
Beskrivelse
DIODE ZENER 10V 500MW SOD123
Produsentens standard leveringstid
45 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 10 V 500 mW ±5% Overflatemontering SOD-123
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SZMMSZ10T1G Modeller
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
900 mV @ 10 mA
Produsent
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Grad
Bilteknikk
Delestatus
Aktiv
Godkjenning
AEC-Q101
Spenning - Zener (nom) (Vz)
Monteringstype
Overflatemontering
Toleranse
±5%
Kapsling
Effekt - maks
500 mW
Leverandørens enhetsforpakning
SOD-123
Impedans (maks) (Zzt)
20 Ohms
Baseproduktnummer
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
200 nA @ 7 V