SZMM3Z15VT1G er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
Diodes Incorporated
På lager: 0
Datablad
Direkte
Diodes Incorporated
På lager: 48
Datablad
Similar
Panjit International Inc.
På lager: 5 000
Similar
Central Semiconductor Corp
Central Semiconductor Corp
Dioder – Zener 15 V 300 mW ±5% Overflatemontering SOD-323
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
SC-76, SOD-323
SZMM3Z15VT1G
DigiKeys produktnummer
SZMM3Z15VT1GOSTR-ND - Tape og spole (TR)
SZMM3Z15VT1GOSCT-ND - Båndavsnitt (CT)
SZMM3Z15VT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SZMM3Z15VT1G
Beskrivelse
DIODE ZENER 15V 300MW SOD323
Produsentens standard leveringstid
53 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
SZMM3Z15VT1G Modeller
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
900 mV @ 10 mA
Produsent
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Toleranse
±5%
Kapsling
Effekt - maks
300 mW
Impedans (maks) (Zzt)
30 Ohms
Baseproduktnummer
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
50 nA @ 10.5 V