NZD3V9MUT5G
DigiKeys produktnummer
488-NZD3V9MUT5GTR-ND - Tape og spole (TR)
488-NZD3V9MUT5GCT-ND - Båndavsnitt (CT)
488-NZD3V9MUT5GDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
NZD3V9MUT5G
Beskrivelse
DIODE ZENER 3.9V 200MW 2-X3DFN
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 3.9 V 200 mW ±5% Overflatemontering 2-X3DFN (0,6x0,3) (0201)
Kategori
Impedans (maks) (Zzt)
100 Ohms
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
5 µA @ 1 V
Serie
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
1.1 V @ 10 mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - Zener (nom) (Vz)
Kapsling
Toleranse
±5%
Leverandørens enhetsforpakning
2-X3DFN (0,6x0,3) (0201)
Effekt - maks
200 mW