NVMFS005N10MCLT1G er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Renesas Electronics Corporation
På lager: 0
Datablad
Similar
Rohm Semiconductor
På lager: 1 272
Datablad
N-kanal 100 V 18,4A (Ta), 108A (Tc) 3,8W (Ta), 131W (Tc) Overflatemontering 5-DFN (5x6) (8-SOFL)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
NVMFS005N10MCLT1G
DigiKeys produktnummer
488-NVMFS005N10MCLT1GTR-ND - Tape og spole (TR)
488-NVMFS005N10MCLT1GCT-ND - Båndavsnitt (CT)
488-NVMFS005N10MCLT1GDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
NVMFS005N10MCLT1G
Beskrivelse
PTNG 100V LL SO8FL
Produsentens standard leveringstid
41 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
55 nC @ 10 V
Produsent
Vgs (maks)
±20V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
4100 pF @ 50 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
3,8W (Ta), 131W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Teknologi
Grad
Bilteknikk
Drain til Source-spenning
100 V
Godkjenning
AEC-Q101
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Monteringstype
Overflatemontering
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
4,5V, 10V
Leverandørens enhetsforpakning
5-DFN (5x6) (8-SOFL)
Rds på (maks) ved Id, Vgs
5,1mOhm ved 34A, 10V
Kapsling
Vgs(th) (maks) ved Id
3V ved 192µA