NVHL072N65S3
DigiKeys produktnummer
NVHL072N65S3OS-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
NVHL072N65S3
Beskrivelse
MOSFET N-CH 650V 44A TO247-3
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 650 V 44A (Tc) 312W (Tc) Gjennomgående hull TO-247-3
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
NVHL072N65S3 Modeller
Kategori
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
82 nC @ 10 V
Produsent
Vgs (maks)
±30V
Serie
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
3300 pF @ 400 V
Emballasje
Rør
Effekttap (maks)
312W (Tc)
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
FET-type
Grad
Bilteknikk
Teknologi
Godkjenning
AEC-Q101
Drain til Source-spenning
650 V
Monteringstype
Gjennomgående hull
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
TO-247-3
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Kapsling
Rds på (maks) ved Id, Vgs
72mOhm ved 22A, 10V
Baseproduktnummer
Vgs(th) (maks) ved Id
4.5V ved 1mA