NVD260N65S3T4G
DigiKeys produktnummer
488-NVD260N65S3T4GTR-ND - Tape og spole (TR)
488-NVD260N65S3T4GCT-ND - Båndavsnitt (CT)
488-NVD260N65S3T4GDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
NVD260N65S3T4G
Beskrivelse
SF3 EASY AUTO 260MOHM DPAK
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 650 V 12A (Tc) 90W (Tc) Overflatemontering DPAK
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4,5V ved 290µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
23.5 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±30V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
1042 pF @ 400 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
90W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologi
Grad
Bilteknikk
Drain til Source-spenning
650 V
Godkjenning
AEC-Q101
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Monteringstype
Overflatemontering
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Leverandørens enhetsforpakning
DPAK
Rds på (maks) ved Id, Vgs
260mOhm ved 6A, 10V