NTMFS4C10NT1G
DigiKeys produktnummer
NTMFS4C10NT1GOSTR-ND - Tape og spole (TR)
NTMFS4C10NT1GOSCT-ND - Båndavsnitt (CT)
NTMFS4C10NT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
NTMFS4C10NT1G
Beskrivelse
MOSFET N-CH 30V 8.2A 5DFN
Produsentens standard leveringstid
48 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 30 V 8,2A (Ta) 750mW (Ta), 23,6W (Tc) Overflatemontering 5-DFN (5x6) (8-SOFL)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
NTMFS4C10NT1G Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
2.2V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
9.7 nC @ 4.5 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks)
±20V
Delestatus
Aktiv
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
987 pF @ 15 V
FET-type
Effekttap (maks)
750mW (Ta), 23,6W (Tc)
Teknologi
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Drain til Source-spenning
30 V
Monteringstype
Overflatemontering
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
5-DFN (5x6) (8-SOFL)
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
4,5V, 10V
Kapsling
Rds på (maks) ved Id, Vgs
6.95mOhm ved 30A, 10V