NTHL020N090SC1
DigiKeys produktnummer
5556-NTHL020N090SC1-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
NTHL020N090SC1
Beskrivelse
SICFET N-CH 900V 118A TO247-3
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 900 V 118 W (Tc) 503W (Tc) Gjennomgående hull TO-247-3
EDA-/CAD-modeller
NTHL020N090SC1 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4.3V ved 20mA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
196 nC @ 15 V
Emballasje
Rør
Vgs (maks)
+19V, -10V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
4415 pF @ 450 V
FET-type
Effekttap (maks)
503W (Tc)
Teknologi
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Drain til Source-spenning
900 V
Monteringstype
Gjennomgående hull
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
TO-247-3
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
15V
Kapsling
Rds på (maks) ved Id, Vgs
28mOhm ved 60A, 15V