NTHD3100CT1G
DigiKeys produktnummer
NTHD3100CT1GOSTR-ND - Tape og spole (TR)
NTHD3100CT1GOSCT-ND - Båndavsnitt (CT)
NTHD3100CT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
NTHD3100CT1G
Beskrivelse
MOSFET N/P-CH 20V 2.9A CHIPFET
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
MOSFET-er – matriser 20V 2,9A, 3,2A 1,1W Overflatemontering ChipFET™
EDA-/CAD-modeller
NTHD3100CT1G Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
1.2V ved 250µA
Produsent
onsemi
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
2.3nC ved 4.5V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
165pF ved 10V
Delestatus
Aktiv
Effekt - maks
1,1W
Teknologi
MOSFET (metalloksid)
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Konfigurasjon
N- og P-kanal
Monteringstype
Overflatemontering
FET-egenskap
Logikknivåport
Kapsling
8-SMD, flate ledninger
Drain til Source-spenning
20V
Leverandørens enhetsforpakning
ChipFET™
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
2,9A, 3,2A
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
80mOhm ved 2.9A, 4.5V