NTH4L022N120M3S
DigiKeys produktnummer
5556-NTH4L022N120M3S-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
NTH4L022N120M3S
Beskrivelse
SIC MOS TO247-4L 22MOHM 1200V
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 1200 V 68A (Tc) 352W (Tc) Gjennomgående hull TO-247-4L
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
NTH4L022N120M3S Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4,4V ved 20mA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
151 nC @ 18 V
Emballasje
Rør
Vgs (maks)
+22V, -10V
Delestatus
Aktiv
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
3175 pF @ 800 V
FET-type
Effekttap (maks)
352W (Tc)
Teknologi
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Drain til Source-spenning
1200 V
Monteringstype
Gjennomgående hull
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
TO-247-4L
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
18V
Kapsling
Rds på (maks) ved Id, Vgs
30mOhm ved 40A, 18V