NSVMMBTH10LT1G
DigiKeys produktnummer
NSVMMBTH10LT1GOSTR-ND - Tape og spole (TR)
NSVMMBTH10LT1GOSCT-ND - Båndavsnitt (CT)
NSVMMBTH10LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
NSVMMBTH10LT1G
Beskrivelse
RF TRANS NPN 25V 650MHZ SOT-23-3
Produsentens standard leveringstid
30 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
RF-transistor NPN 25V 650MHz 225mW Overflatemontering SOT-23-3 (TO-236)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
NSVMMBTH10LT1G Modeller
Kategori
Effekt - maks
225mW
Produsent
onsemi
DC-strømforsterker (hFE) (min) ved Ic, Vce
60 ved 4mA, 10V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Transistortype
NPN
Kapsling
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Spenning - kollektorsender gjennomslag (maks)
25V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-3 (TO-236)
Frekvens - overgang
650MHz