NSR05F30NXT5G
DigiKeys produktnummer
NSR05F30NXT5GOSTR-ND - Tape og spole (TR)
NSR05F30NXT5GOSCT-ND - Båndavsnitt (CT)
NSR05F30NXT5GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
NSR05F30NXT5G
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 30V 500MA 2DSN
Produsentens standard leveringstid
21 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 30 V 500mA Overflatemontering 2-DSN (1x0,6), (0402)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
NSR05F30NXT5G Modeller
Kategori
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
75 µA @ 30 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Delestatus
Aktiv
Kapsling
Teknologi
Leverandørens enhetsforpakning
2-DSN (1x0,6), (0402)
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
30 V
Driftstemperatur - kobling
150°C (maks)
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
500mA
Baseproduktnummer
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
430 mV @ 500 mA