NLX2G14CMX1TCG er utfaset og produseres ikke lenger.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Nexperia USA Inc.
På lager: 1 341
Datablad
Vekselretter IC 2 Kanals Schmitt-utløser 6-ULLGA (1x1)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
NLX2G14CMX1TCG
DigiKeys produktnummer
NLX2G14CMX1TCG-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
NLX2G14CMX1TCG
Beskrivelse
IC INVERT SCHMITT 2CH 2IN 6ULLGA
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Strøm - hvilestrøm (maks)
1 µA
Produsent
Strøm - utgang høy, lav
32mA, 32mA
Serie
Logikknivå - lavt
0,2V – 1,2V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Logikknivå - høyt
1,4V – 3,6V
Delestatus
Utdatert
Maks. spredningsforsinkelse ved V, maks. CL
4.9ns ved 5V, 50pF
Logikktype
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Antall kretser
2
Monteringstype
Overflatemontering
Antall innganger
2
Leverandørens enhetsforpakning
6-ULLGA (1x1)
Funksjoner
Schmitt-utløser
Kapsling
6-XFLGA
Forsyningsspenning
1,65V – 5,5V