NL17SZ32DFT2G
DigiKeys produktnummer
NL17SZ32DFT2GOSTR-ND - Tape og spole (TR)
NL17SZ32DFT2GOSCT-ND - Båndavsnitt (CT)
NL17SZ32DFT2GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
NL17SZ32DFT2G
Beskrivelse
IC GATE OR 1CH 2-INP SC88A
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
OR-port IC 1 Kanals SC-88A (SC-70-5/SOT-353)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
NL17SZ32DFT2G Modeller
Kategori
Strøm - hvilestrøm (maks)
1 µA
Produsent
Strøm - utgang høy, lav
32mA, 32mA
Serie
Maks. spredningsforsinkelse ved V, maks. CL
4.5ns ved 5V, 50pF
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Logikktype
Leverandørens enhetsforpakning
SC-88A (SC-70-5/SOT-353)
Antall kretser
1
Kapsling
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Antall innganger
2
Baseproduktnummer
Forsyningsspenning
1,65V – 5,5V