NCV8702SN33T1G
DigiKeys produktnummer
NCV8702SN33T1GOSTR-ND - Tape og spole (TR)
NCV8702SN33T1GOSCT-ND - Båndavsnitt (CT)
NCV8702SN33T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
NCV8702SN33T1G
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.3V 200MA 5-TSOP
Produsentens standard leveringstid
28 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 200mA 5-TSOP
EDA-/CAD-modeller
NCV8702SN33T1G Modeller
Kategori
Strøm - hvilestrøm (Iq)
16 µA
Produsent
Styringsfunksjoner
Aktivere
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur, Mykstart, Underspenningslås (UVLO)
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Spenning - inngang (maks)
5,5V