NCV78L12ABDR2G | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | NCV78L12ABDR2G |
Beskrivelse | IC REG LINEAR 12V 100MA 8-SOIC |
Produsentens standard leveringstid | 13 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 100mA 8-SOIC |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | NCV78L12ABDR2G Modeller |
Kategori | Strøm - hvilestrøm (Iq) 6.5 mA |
Produsent | PSRR 42dB (120Hz) |
Delestatus Aktiv | Driftstemperatur -40°C – 125°C |
Utgangskonfigurasjon | Grad Bilteknikk |
Utgangstype | Godkjenning AEC-Q100 |
Antall regulatorer 1 | Monteringstype Overflatemontering |
Spenning - inngang (maks) 35V | Kapsling 8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde) |
Spenning - utgang (min./fast) 12V | Leverandørens enhetsforpakning 8-SOIC |