NCP715SN50T1G
DigiKeys produktnummer
488-NCP715SN50T1GTR-ND - Tape og spole (TR)
488-NCP715SN50T1GCT-ND - Båndavsnitt (CT)
488-NCP715SN50T1GDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
NCP715SN50T1G
Beskrivelse
IC REG LINEAR 5V 200MA 5-TSOP
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 200mA 5-TSOP
Strøm - hvilestrøm (Iq)
5.8 µA
Digi-Reel®
PSRR
56dB (100kHz)
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur, Underspenningslås (UVLO)
Utgangskonfigurasjon
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Kapsling
SOT-23-5 tynn, TSOT-23-5
Spenning - inngang (maks)
24V
Leverandørens enhetsforpakning
5-TSOP
Spenning - utgang (min./fast)
5V
Baseproduktnummer
Spenningsbortfall (maks)
0.35V ved 50mA