NCP702SN33T1G
DigiKeys produktnummer
NCP702SN33T1GOSTR-ND - Tape og spole (TR)
NCP702SN33T1GOSCT-ND - Båndavsnitt (CT)
NCP702SN33T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
NCP702SN33T1G
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.3V 200MA 5-TSOP
Produsentens standard leveringstid
25 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 200mA 5-TSOP
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
NCP702SN33T1G Modeller
Strøm - hvilestrøm (Iq)
16 µA
Digi-Reel®
Styringsfunksjoner
Aktivere
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur, Mykstart, Underspenningslås (UVLO)
Utgangskonfigurasjon
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Kapsling
SOT-23-5 tynn, TSOT-23-5
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Leverandørens enhetsforpakning
5-TSOP
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V