NCP565D2T33R4G
DigiKeys produktnummer
NCP565D2T33R4GOSTR-ND - Tape og spole (TR)
NCP565D2T33R4GOSCT-ND - Båndavsnitt (CT)
NCP565D2T33R4GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
NCP565D2T33R4G
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.3V 1.5A D2PAK-3
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 1,5A D2PAK-3
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
NCP565D2T33R4G Modeller
Strøm - hvilestrøm (Iq)
3 mA
Digi-Reel®
PSRR
85dB – 75db (120Hz – 1kHz)
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur
Utgangskonfigurasjon
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Kapsling
TO-263-3, D2PAK (2 ledere + plate), TO-263AB
Spenning - inngang (maks)
9V
Leverandørens enhetsforpakning
D2PAK-3
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V