NCP1117LPST33T3G
DigiKeys produktnummer
NCP1117LPST33T3GOSTR-ND - Tape og spole (TR)
NCP1117LPST33T3GOSCT-ND - Båndavsnitt (CT)
NCP1117LPST33T3GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
NCP1117LPST33T3G
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT-223
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 1A SOT-223
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
NCP1117LPST33T3G Modeller
Kategori
Strøm – utgang
Produsent
Strøm - hvilestrøm (Iq)
700 µA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
PSRR
60dB (120Hz)
Delestatus
Aktiv
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur
Utgangskonfigurasjon
Driftstemperatur
0°C – 125°C
Utgangstype
Monteringstype
Overflatemontering
Antall regulatorer
1
Kapsling
TO-261-4, TO-261AA
Spenning - inngang (maks)
18V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-223
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Baseproduktnummer
Spenningsbortfall (maks)
1.4V ved 1A