NC7WZ14FHX | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | NC7WZ14FHX |
Beskrivelse | IC INVERT 2CH 2-INP 6MICROPAK2 |
Produsentens standard leveringstid | 16 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | Vekselretter IC 2 Kanals Schmitt-utløser 6-MicroPak2™ |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | NC7WZ14FHX Modeller |
Kategori | Strøm - hvilestrøm (maks) 1 µA |
Produsent | Strøm - utgang høy, lav 32mA, 32mA |
Serie | Logikknivå - lavt 0,2V – 1,2V |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Logikknivå - høyt 1,4V – 3,6V |
Delestatus Aktiv | Maks. spredningsforsinkelse ved V, maks. CL 4.9ns ved 5V, 50pF |
Logikktype | Driftstemperatur -40°C – 85°C |
Antall kretser 2 | Monteringstype Overflatemontering |
Antall innganger 2 | Leverandørens enhetsforpakning 6-MicroPak2™ |
Funksjoner Schmitt-utløser | Kapsling 6-UFDFN |
Forsyningsspenning 1,65V – 5,5V | Baseproduktnummer |